۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

دلایل یادگیری زبان‌های خارجی


دلایل یادگیری زبان‌های خارجی بسیار متنوع می‌باشد. افراد مختلف بنا به دلایل متفاوتی خواهان یادگیری زبان‌های خارجی می‌باشند. بسیاری افراد، صرفاً علاقه‌مند


آموزش
  • 5 دقیقه
  • 1244نفر

دلایل یادگیری زبان‌های خارجی

دلایل یادگیری زبان‌های خارجی بسیار متنوع می‌باشد. افراد مختلف بنا به دلایل متفاوتی خواهان یادگیری زبان‌های خارجی می‌باشند. بسیاری افراد، صرفاً علاقه‌مند به یادگیری زبان می‌باشند. اما طیف وسیعی از مردم در جوامع مختلف بنا به مناسبات مختلفی چون مناسبات کاری و تحصیلی خواهان یادگیری زبان‌های خارجی می‌باشند.

بررسی انگیزه افراد علاقه‌مند به یادگیری انواع زبان‌های خارجی، می‌تواند برخی دلایل یادگیری زبان‌های خارجی را برای ما آشکار سازد.

در ادامه به بررسی برخی دلایل یادگیری زبان‌های خارجی می‌پردازیم.

همچنین می توانید در دوره تدوین استراتژی محتوا شرکت بفرمایید.


بررسی برخی دلایل یادگیری زبان‌های خارجی

باز شدن دنیایی جدید در مقابل زبان آموزان

از جمله دلایل یادگیری زبان‌های خارجی می‌توان به گشوده شده دنیایی جدید در برابر زبان آموزان اشاره نمود. تسلط بر زبانی غیر از زبان مادری، بدان معناست که یک قابلیت بر قابلیت‌های شما اضافه شده است. شما خواهید توانست این زبان را در بسیاری از حوزه‌ها مورد استفاده قرار دهید.

دستیابی به تعداد فرصت‌های شغلی بیشتر، موقعیت‌های دوستی متنوع‌تر، تعداد سرگرمی‌های بیشتر و مواردی از این دست، می‌تواند از جمله دلایل یادگیری زبان‌های خارجی به شمار رود.

امکان برقراری روابط فرهنگی و دوستانه با دیگر افراد

همان طور که مطلع می‌باشید، امروزه دیگر مرزهای فیزیکی چندان اهمیت نداشته و از جهان به عنوان دهکده جهانی نام برده می‌شود.

از دیگر دلایل یادگیری زبان‌های خارجی می‌توان به تسهیل برقراری روابط دوستانه با افراد غیر هموطن نام برد. از طریق ارتباط با این افراد، قادر خواهید بود که با فرهنگ و آداب رسوم این افراد آشنا شوید. همچنین، خواهید توانست اطلاعات زیادی در خصوص محصولات فرهنگی تولید شده در دیگر کشورها کسب کنید.

دلایل یادگیری زبان‌های خارجی

بررسی دیگر دلایل یادگیری زبان‌های خارجی

دریافت بازخورد از دیگران در خصوص فرهنگ خودمان

همان طور که در قسمت بالا اشاره شد، از جمله دلایل یادگیری زبان‌های خارجی ، می‌توان به آشنایی با فرهنگ دیگر ملل اشاره نمود. اما این ارتباط، یک ارتباط دو جانبه می‌باشد. این بدان معناست که دیگر ملل نیز قادر خواهند بود با فرهنگ و آداب و رسوم کشور شما آشنا شوند.

همچنین، می‌توانید در خصوص فرهنگ و رسوم خود، از مردم دیگر کشورها بازخورد دریافت نموده و از نظرات و پیشنهادهای آنها در این خصوص مطلع گردید.

همچنین می توانید در دوره تدوین استراتژی محتوا شرکت بفرمایید.


رهایی از پرداخت‌های اضافه در سفر

در بسیاری از کشورها و هنگام ارائه بسیار تسهیلات، تعرفه‌ای که برای افراد بومی تعریف‌شده است، بسیار کمتر از تعرفه ایست که برای گردشگران در نظر گرفته می‌شود.

از جمله دلایل یادگیری زبان‌های خارجی می‌توان به متحمل شدن هزینه کمتر هنگام خرید از یک فروشگاه در یک کشور خارجی اشاره نمود.

ممکن است شما به یک کشور بیگانه سفر کنید و وارد یکی از مراکز خرید آن کشور شوید. اگر شما مسلط به زبان مردم آن کشور باشید، می‌توانید به فروشنده ثابت کنید که بومی می‌باشید. بدین ترتیب، از پرداخت هزینه بیشتر معاف خواهید شد.

بنابراین، دلایل یادگیری زبان‌های خارجی می‌تواند برخورداری از تسهیلات بیشتر را نیز در بر بگیرد.

 

 

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تیم تحریریه اسکیلرن

این محتوا توسط تیم تولید محتوای اسکیلرن تولید شده است .امیدواریم که با تلاش خود به بهبود کیفیت وب فارسی کمک کنیم .


درباره اسکیلرن بیشتر بدانید

مطالب زیر را حتما بخوانید


نظرات ارزشمند شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

در مورد این مقاله بحث کنید


اولین نظر را شما بذارید

اولین نفری باشید که گفتگو را آغاز میکنید