۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

آموزش مکالمه انگلیسی


آموزش مکالمه انگلیسی موضوعی است که دغدغه بسیاری از زبان آموزان می باشد. میزان تسلط شما بر مکالمه انگلیسی، نشان دهنده سطح زبان شما می باشد.


آموزش
  • 5 دقیقه
  • 1981نفر

آموزش مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی موضوعی است که دغدغه بسیاری از زبان آموزان می باشد. میزان تسلط شما بر مکالمه انگلیسی، نشان دهنده سطح زبان شما می باشد. در ادامه به بیان تکنیک هایی که منجر به پیشرفت شما در فرایند آموزش مکالمه انگلیسی می گردد، می پردازیم.

تکنیک هایی به منظور آموزش مکالمه انگلیسی

از تکنولوژی مورد علاقه خود استفاده کنید

تکنولوژی ابزاری است که در همه زمینه ها از جمله آموزش مکالمه انگلیسی زندگی ما را آسان تر نموده است. تمرین هر یک از چهار مهارت زبانی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) با استفاده از ابزارهایی چون کامپیوتر، گوشی هوشمند، تلویزیون و تبلت به ما کمک نموده و فرایند آموزش مکالمه انگلیسی مان را مؤثرتر نموده و سرعت می بخشد.

از اپلیکیشن Hello Talk استفاده کنید

معرفی Hello Talk

Hello Talk یک اپلیکیشن بر مبنای متن می باشد. این اپلیکیشن با استفاده از یک فرمت پیام رسان گونه، وظیفه آموزش مکالمه انگلیسی به مخاطبین خود را انجام می دهد.

این اپلیکیشن، شما را با توجه به سطح مهارتتان در زبان انگلیسی، با انگلیسی زبان ها متصل می نماید. بدین ترتیب، این امکان برای شما فراهم می شود که با افرادی که انگلیسی زبان مادریشان می باشد، به تمرین مکالمه انگلیسی بپردازید.

امکانات Hello Talk

از جمله امکانات جالبی که در این اپلیکیشن برای مخاطبین در نظر گرفته شده است، امکان ارسال پیام صوتی به طرف مقابلتان می باشد. همچنین، امکان دیگری که برای استفاده کنندگان از این اپلیکیشن فراهم شده است، بدین صورت می باشد : اگر طرف مقابلتان پیامی را به صورت متنی برای شما ارسال نماید، این نرم افزار، پیام را به صورت صوتی برای شما می خواند. بدین ترتیب، با تلفظ های صحیح آشنا شده و آموزش مکالمه انگلیسی را با کیفیت بهتری انجام خواهید داد.

آموزش مکالمه انگلیسی

دیگر تکنیک ها به منظور آموزش مکالمه انگلیسی

همه چیز را بی درنگ ترجمه کنید

از جمله تمرین هایی به آموزش مکالمه انگلیسی کمک می نماید، ترجمه همه چیز به زبان انگلیسی است.

این تمرین را در مورد قسمت های مختلف زندگی واقعی خود می توانید به کار ببرید. وقتی دائماً این تمرین را انجام دهید، به تدریج، تبدیل به عادت می شود. سپس، خواهید دید که این عادت، تا چه میزان موجب پیشرفت شما در مسیر آموزش مکالمه انگلیسی خواهد گردید.

به عنوان مثال، تصور کنید که در حال رانندگی در جاده هستید و ناگهان یک بیلبورد تبلیغاتی با عبارتی جالب توجه شما را به خود جلب می نماید. سعی کنید که عبارت فوق را به انگلیسی ترجمه کنید. این کار با صدای بلند و با بهترین تلفظ انجام دهید.

از وبسایت Verbling Community استفاده کنید

این وبسایت اساساً از تعدادی گروه گفتگو تشکیل شده است. اندازه این گروه ها متفاوت می باشد. این اندازه بستگی به این دارد که ایجاد کننده گروه، اجازه عضویت چه تعداد عضو را در هر گروه بدهد. همچنین، ایجاد کننده گروه می تواند گروهی را با توجه به سطح زبان خاصی تشکیل داده و سپس به عضوگیری افرادی بپردازد که صرفاً دارای همان سطح خاص از زبان انگلیسی باشند.

به عنوان مثال، شما می توانید در این وبسایت که یکی از ابزارهای مؤثر در زمینه آموزش مکالمه انگلیسی می باشد،گروهی ایجاد کنید که دارای چهار عضو مبتدی باشد و یا دارای دو عضو پیشرفته. سپس به تمرین مکالمه زبان انگلیسی با اعضای گروه خود بپردازید.


دوره آموزشی : دوره تدوین استراتژی محتوا دانشگاه شریف


 صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تیم تحریریه اسکیلرن

این محتوا توسط تیم تولید محتوای اسکیلرن تولید شده است .امیدواریم که با تلاش خود به بهبود کیفیت وب فارسی کمک کنیم .


درباره اسکیلرن بیشتر بدانید

مطالب زیر را حتما بخوانید


نظرات ارزشمند شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

در مورد این مقاله بحث کنید


اولین نظر را شما بذارید

اولین نفری باشید که گفتگو را آغاز میکنید