۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

مکالمه زبان انگلیسی


مکالمه زبان انگلیسی مهارتی است که حصول موفقیت در آن، نشان دهنده تسلط کامل شما بر زبان انگلیسی می باشد. اما در بسیاری موارد، با وجود اینکه شما کلمات زیادی


آموزش
  • 5 دقیقه
  • 1239نفر

مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی مهارتی است که حصول موفقیت در آن، نشان دهنده تسلط کامل شما بر زبان انگلیسی می باشد. اما در بسیاری موارد، با وجود اینکه شما کلمات زیادی در ذهن دارید، هنگام مکالمه زبان انگلیسی با دیگران دچار مشکل می شوید. بعضا حس می کنید مغزتان برای چند لحظه از کار افتاده و بنابراین، نخواهید توانست به نتایج مطلوبی در حین مکالمه زبان انگلیسی دست پیدا نمایید.

ورودی ها و خروجی ها در آموزش زبان انگلیسی

برای روشن تر شدن موضوع، باید بگوییم که آموزش زبان انگلیسی شامل دو قسمت می شود : ورودی و خروجی.

ورودی ها در آموزش زبان انگلیسی در حقیقت همان اطاعاتی است که فرد از طریق خواندن متون انگلیسی و گوش دادن به فایل های صوتی انگلیسی دریافت می نماید.

اما خروجی ها در آموزش زبان انگلیسی همان مطالبی است که فرد به زبان انگلیسی بر روی کاغذ می نویسد و یا در هنگام گفتگو به زبان انگلیسی با دیگران، به زبان می آورد.

در ادامه به بیان و بررسی دلائل دشوار بودن مکالمه زبان انگلیسی برای برخی زبان آموزان می پردازیم.

دلائلی در خصوص دشوار بودن مکالمه زبان انگلیسی

به میزان لازم ورودی واقعی دریافت نمی کنید

از جمله دلائلی که در خصوص دشوار بودن مکالمه زبان انگلیسی مطرح می شود، این است که شما به اندازه کافی ورودی واقعی دریافت نمی کنید. در حقیقت، در کشوری که مردم آن انگلیسی زبان نیستند، طبیعتا مردم جامعه با یکدیگر به زبان دیگری صحبت می کنند. حال اگر شما به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در آن کشور مشغول باشید، خواهید دید که آن بخش از آموزش زبان انگلیسی که شامل دریافت ورودی ها می باشد را به طور ناقص انجام خواهید داد.

مکالمه زبان انگلیسی

زیاد به تمرین مکالمه زبان انگلیسی نمی پردازید

زبان آموزان اغلب به دلیل عدم اعتماد به نفس کافی برای صحبت کردن به زبان انگلیسی، از مکالمه زبان انگلیسی و تاثیر آن بر تقویت مهارت های زبانی شان غافل می شوند.

بسیاری از آنها هم با حضور در آموزشگاه های زبان به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند. اما ماهیت چنین کلاس هایی به گونه ایست که زبان آموزان عمدتا به تمرین مهارت های شنیدن، نوشتن و خواندن می پردازند. بنابراین، مکالمه زبان انگلیسی در چنین شرایطی مورد غفلت واقع می گردد.

از مکالمه زبان انگلیسی مضطرب می شوید

بسیاری مواقع شما در جمعی حضور دارید که افراد حاضر در آن جمع با یکدیگر به گفتگو به زبان انگلیسی مشغول می باشند. شما کاملا متوجه صحبت های آنها شده و از موضوع مطرح شده و چگونگی شکل گیری و پیشرفت بحث لذت می برید. شما نیز تمایل دارید وارد بحث شده و نظر خود را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید. اما ناگهان دستان شما عرق کرده و قلبتان شروع به تپیدن با ضربان بالا می کند.

بله! شما از مکالمه زبان انگلیسی و شرکت در آن مضطرب می شوید. برای تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی ، به شما توصیه می کنیم که از تکنیک های غلبه بر استرس استفاده کرده و اعتماد به نفس کافی برای صحبت کردن در جمع و در مقابل سایر افراد را کسب نمایید.


دوره آموزشی : دوره تدوین استراتژی محتوا دانشگاه شریف


صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تیم تحریریه اسکیلرن

این محتوا توسط تیم تولید محتوای اسکیلرن تولید شده است .امیدواریم که با تلاش خود به بهبود کیفیت وب فارسی کمک کنیم .


درباره اسکیلرن بیشتر بدانید

مطالب زیر را حتما بخوانید


نظرات ارزشمند شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

در مورد این مقاله بحث کنید


اولین نظر را شما بذارید

اولین نفری باشید که گفتگو را آغاز میکنید