۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان


استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ از متداول ترین روش هایی است که هنرمندان به منظور خلق آثار هنری خود استفاده می نمایند. دیجیتال پینتینگ هنری است که


گرافیک کامپیوتری
  • 5 دقیقه
  • 2793نفر

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ از متداول ترین روش هایی است که هنرمندان به منظور خلق آثار هنری خود استفاده می نمایند. دیجیتال پینتینگ هنری است که هنرمندان در حین پیاده سازی آن، می توانند از ترفندهای مختلفی بهره ببرند. به منظور استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، تنها کافی است نرم افزار فتوشاپ را تهیه و نصب کرده و سپس قادر خواهید بود به نقاشی کردن و خلق آثار هنری خود بپردازید.

با استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، همه ابزارها، حتی قوی ترین آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همه رنگ ها در اختیار شما قرار دارند و نیاز به ترکیب رنگ وجود ندارد. اگر شما به تازگی از نقاشی سنتی به فتوشاپ روی آورده اید، به منظور استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، تنها نیاز به این دارید که ابزارهای مورد نیاز خود را در فتوشاپ پیدا کرده و از آن استفاده نمایید.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

اما اگر هم در نقاشی سنتی و هم در دیجیتال پینتینگ مبتدی باشید، شروع به کار، چندان آسان نخواهد بود. جذابیت استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، به دلیل سهولت آشکار استفاده از ابزارهای این نرم افزار می باشد. مجموعه کاملی از قلم موها، مجموعه کاملی از رنگ ها، پاک کن ها و فرمان لغو کردن و بازگشت به مراحل قبلی، مواردی هستند که استفاده از نرم افزار فتوشاپ را برای کاربران و گرافیست ها تسهیل می نمایند.


بیشتر بخوانید: دیجیتال پینتینگ چیست ؟


استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش رو

در هنگام استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، شما شروع به خلق اثر هنری خود می نمایید و سپس مرحله به مرحله، از ابزارهای موجود و قابل دسترس نرم افزار فتوشاپ استفاده می نمایید. خواهید دید که یک فرایند جادویی در حین خلق اثر هنری تان آغاز خواهد شد.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

در حین استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، شما حس خواهید کرد که این،نرم افزار فتوشاپ است که برای شما نقاشی می کشد و شما به عنوان یک شخص مبتدی، هیچ کنترلی بر روی فرایند نقاشی کشیدن، ندارید. افراد مبتدی، از ابزارهای متنوع موجود در نرم افزار فتوشاپ استفاده نموده و تصور می کنند که روزی آثارشان تبدیل به شاهکارهای هنری خواهد شد.


بیشتر بخوانید: قلم مو ها در دیجیتال پینتینگ


تفاوت های هنرمندان حرفه ای و مبتدی در حین استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ

  • هنرمندان حرفه ای، از فتوشاپ به عنوان یک ابزار استفاده می کنند، نه به عنوان یک ماشین تولید کننده آثار هنری! آنها یک اثر هنری را در ذهن خود تجسم نموده و سپس با استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، در جهت پیاده سازی ایده خود گام بر می دارند.
  • اما افراد مبتدی، با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و با تکیه بر این نرم افزار، به خلق اثری می پردازند و اگر از نتیجه کار خود رضایت داشته باشند، به همان اثر تولید شده رضایت می دهند.

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ و چالش های پیش روی هنرمندان

استفاده از فتوشاپ در دیجیتال پینتینگ، اگر چه منجر به تسهیل کار هنرمندان در فرایند خلق آثار هنری‌شان می‌گردد، اما توجه به این امر ضروری است که هنرمندان در ابتدا می‌بایست با محیط این نرم آشنایی کامل پیدا نمایند.

هنرمندان حرفه‌ای با تسلط بر ابزارهای موجود در این نرم افزار، قادر خواهند بود که مانند روش سنتی، در روش مدرن نیز به مهارت کافی دست پیدا نموده آثار خود را به بهترین نحو ممکن با کیفیت هنری بالا خلق و ارائه نمایند.


بیشتر بخوانید: بک گراند در دیجیتال پینتینگ


 

 

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تیم تحریریه اسکیلرن

این محتوا توسط تیم تولید محتوای اسکیلرن تولید شده است .امیدواریم که با تلاش خود به بهبود کیفیت وب فارسی کمک کنیم .


درباره اسکیلرن بیشتر بدانید

مطالب زیر را حتما بخوانید


نظرات ارزشمند شما

دیدگاه خود را ثبت کنید

در مورد این مقاله بحث کنید


اولین نظر را شما بذارید

اولین نفری باشید که گفتگو را آغاز میکنید