۰۲۱-۶۶۱۶۶۲۰۷

کمپ موشن گرافیک - ترم سوم


این ترم که تو زمستون برگزار می شه مرحله ایه که شما می تونین بعد از گذروندن اون وارد بازار کار جهانی بشین و درآمد دلاری داشته باشین . 72 ساعت آموزش دارین و از 5 بهمن شروع و تا 21 اسفند ادامه داره . بعد از این ترم آخر دیگه کاملا برای بستن قرار داد آماده خواهید بود .موشن گرافیک و انیمیشن

تا کنون نفر در این دوره شرکت کرده اند


سیستم آموزشی
یادگیری عمیق و تخصصی


تدریس
اساتید متخصص و خبره


آموزش
پروژه محور و عملی


پشتیبانی
تا بینهایت


مدرک
گواهی نامه دانشگاه شریف


نتیجه
معرفی به بازار کار
  • تاریخ شروع ترم: 1400/11/5
  • مدت زمان: 72 ساعت
  • شهریه ی دوره: 2،500،000 تومان
  • شهریه دوره با 15%تخفیف:2،125،000 تومان
  • ارزیابی: دارد
  • مدرک: دارد
  • محل برگزاری: دانشگاه صنعتی شریف

معرفی ترم سوم

این ترم که تو زمستون برگزار میشه مرحله ای که شما می تونین بعد از گذروندن اون وارد بازار کار جهانی بشین و درآمد دلاری داشته باشین . 72 ساعت آموزش دارین و از 5 بهمن شروع و تا 21 اسفند ادامه داره .  بعد از این ترم آخر دیگه کاملا برای بستن قرار داد آماده خواهید بود .

دوره های ترم سوم:

Cinema 4Dاین نرم افزار برای طراحی 3 بعدی ساخته شده . مدلسازی ، انیمیشن و موشن گرافیک جز کاربرد های سینما فوردی هستن . یه ویژگی خیلی خوبی که سینما فوردی داره اینه که ابزار مخصوصی داره که میشه مستقیم طرح هارو وارد افتر افکت کرد .

پلاگین های افتر افکت:

همونجور که متوجه شدین نرم افزار افتر افکت اساس کار موشن گرافیکه پس پلاگین های اونم از اهمیت خاصی برخوردارن چون کار شما رو راحت تر و سریع تر می کنن . برای وارد بازار کار شدن نیاز به سرعت عمل و کیفیت دارین که پلاگین ها کمک خوبی  براتون هستن .

فری لنس به کار آزاد گفته میشه یعنی شما استخدام نهاد یا شرکت خاصی نیستین . این کار مثل هر کاری یه سری اصول و قواعد داره که این کارگاه این اصول و قواعد رو به شما آموزش میده . شما علاوه بر استخدام شدن در شرکتی می تونین به صورت فریلنس هم کار کنین که خب میتونه درآمد خوبی برای شما داشته باشه .

بعد از گذروندن این دوره ها و کارگاه ها شما موشن گرافیک و قواعد کلی رو یاد گرفتین فقط نیاز دارین که قاعده های قرار داد نویسی یاد بگیرین که این کارگاه پاسخ گوی نیاز شماست .

شرایط پرداخت و ثبت نام

ثبت نام به صورت ترمی برای شما 15 % تخفیف داره .

هزینه ترم سوم 2 میلیون و 500 هزار تومانه که با تخفیف 15%، میشه 2 میلیون و 120 هزار تومان .

اگر درباره این کمپ نیاز به اطلاعات بیشتری داشتین حتما با ما تماس بگیرین


درخواست مشاوره


مشاوره رایگان

میتوانید قبل از ثبت نام از ما مشاوره رایگان بگیرید !
زمان شروع : 1400/11/5
مدرک : دارد
سطح مهارت : مقدماتی
امتحان : دارد
تعداد ساعت : 72 ساعت

2,500,000 تومان حضوری

مشاوره رایگان