۰۲۱-۶۶۱۶۶۲۰۷

کمپ موشن گرافیک - ترم اول


اینکه شما خوب یاد بگیرین و مهارت کسب کنین تا بتونین وارد بازار کار بشین جزوی از هدف ما برای برگزاری ترم اول این کمپ 8 ماهست.موشن گرافیک و انیمیشن

تا کنون نفر در این دوره شرکت کرده اند


سیستم آموزشی
یادگیری عمیق و تخصصی


تدریس
اساتید متخصص و خبره


آموزش
پروژه محور و عملی


پشتیبانی
تا بینهایت


مدرک
گواهی نامه دانشگاه شریف


نتیجه
معرفی به بازار کار
  • تاریخ شروع ترم: 1400/09/10
  • مدت زمان: حدود 70 ساعت
  • شهریه ی دورها ی کمپ به صورت تک درس:6،400،000 تومان
  • شهریه ثبت نام ترمیک با  25%تخفیف: 5،440،000 تومان
  • محل برگزاری: دانشگاه صنعتی شریف
  • ارزیابی: دارد
  • گواهی: دارد


معرفی ترم اول


اینکه شما خوب یاد بگیرین و مهارت کسب کنین تا بتونین وارد بازار کار بشین جزوی از هدف ما برای برگزاری ترم اول این کمپ چهار ماهست.

ترم اول کمپ موشن گرافیک از 30 مرداد 1400شروع میشه و تا اویل آذر ادامه داره. 65 ساعت قراره تواین ترم آموزش ببینین. اول از همه با اصول گرافیک یعنی طراحی پایه، فتوشاپ، ایلاستریتور و سواد بصری آشنا میشین و بعد از این دست به کار میشین و اولین ویدئو موشن خودتون رو میسازین.

این ترم ما، شامل دوره های فتوشاپ، ایلاستریتور، طراحی پایه، سواد بصری، مبانی حرکت، افترافکت، کارگاه کارگردانی و کارگاه سناریو نویسی می شه.


دوره های ترم اول


فتوشاپ


فتوشاپ که یکی از معروف ترین نرم افزار های گرافیک و پایه و اساس کار های گرافیکیه و با یادگیری اون میتونین بقیه نرم افزارهای ادوبی رو به سادگی یاد بگیرین. در موشن گرافیک هم از فتوشاپ برای ویرایش تصویر و خلق اثر گرافیکی استفاده میشه. علاوه بر استفاده فتوشاپ در موشن گرافیک بعد از این دوره می تونین یه پروژه ی فتوشاپی رو کامل به عهده بگیرین.


ایلستریتورطراحی پایه


اگه قصد دارین تصویر سازی، مدل سازی، انیمیشن و موشن گرافیک انجام بدین باید بدونین که اساس کارتون طراحی پایست چون در واقع اولین قدم برای ورود به  دنیای هنره.


سواد بصری


سواد بصری توانایی خوندن و خلق تصاویره. تو این کارگاه قراره دیدتون نسبت به اجسام و ترکیب های رنگی عوض بشه. به طور کلی این کارگاه باعث تقویت خلاقیت شما میشه تا بتونین ایده ی خودتون رو با تکنیک خاص و مفهومی به مخاطب منتقل کنین.


افترافکت

هر دوره و مهارتی که تا الان گفتیم پیشنیازی بودن که شما بتونین ایده هاتون رو توی افتر افکت پیاده کنین. در واقع افتر افکت قلب موشن گرافیکه که میاد صدا و حرکت و طراحی رو به هم مرتبط میکنه. البته به جز موشن گرافیک کاربرد های دیگه هم داره مثل اینفوگرافیک، ساخت جلوه های ویژه، UI/UX تیتراژ فیلم و ... .

کارگاه کارگردانی موشن

میدونیم که هر فیلم و سریالی یه کارگردان داره که از همه ی مراحل آگاهه پس میتونه کنترل همه چیز رو به خوبی به دست بگیره. موشن گرافیک هم نیاز به کارگردان داره که هدایت کننده ی تمام پروسه ها باشه .

شما تو این کارگاه با مباحثی مثل انواع پلان ها، صحنه و سکانس، دکوپاژ، استوری بورد، قوانین کات، ریتم ها، انواع سبک ها و... آشنا میشین که موشن شما رو حرفه ای می کنه. اینم بدونین که اسکیلرن اولین برگزار کننده ی این کارگاهه.( به این دوره گواهی تعلق نمی گیرد)


کارگاه سناریو نویسی

سناریو همون فیلنامه یا نمایش نامه اس. واسه اینکه بتونین یه سناریوی قوی و تاثیر گذار بنویسین نیازه که هم یه دانشی داشته باشین هم قوه ی تخیلتون رو تقویت کنین که این کارگاه تو این زمینه کمکتون میکنه . ( به این دوره گواهی تعلق نمی گیرد)


همین حالا با ما تماس بگیر

اگر درباره کمپ موشن گرافیک نیاز به اطلاعات بیشتری داشتین حتما با ما تماس بگیرین

درخواست مشاوره


مشاوره رایگان

میتوانید قبل از ثبت نام از ما مشاوره رایگان بگیرید !
زمان شروع : 1400/09/10
مدرک : دارد
سطح مهارت : مقدماتی
امتحان : دارد
تعداد ساعت : حدود 90 ساعت

6,800,000 تومان حضوری

مشاوره رایگان