۰۲۱-۶۶۱۶۶۲۰۷

دوره آموزش جامع و پیشرفته سئو S.E.O


همونطوری که همتون میدونید در طی روز هزاران جستجو در گوگل انجام می شه و هر مدیر سایتی میخواد ورودی خوب و مشتری بگیره ! با توجه به حجم بالای جستجو که بیشتر آنها از طریق گوگله

امتیاز :مدرک دانشگاه شریفاساتید متخصصمعرفی به بازار کار  • تاریخ شروع دوره : 1399/04/02
  • روز های برگزاری : دوشنبه
  • ساعت برگزاری : 18
  • مدت زمان : 50 ساعت
  • شهریه دوره مجازی : 1،920،000
  • شهریه دوره حضوری : 2.400.000 تومان
  • مدرس : محمد حسین صفاکرم
  • ارزیابی : دارد
  • مدرک : دارد                                                                                                                                                                                           

 

معرفی دوره جامع سئو در دانشگاه شریف:

Search engine optimization (SEO) is the process of increasing the quality and quantity of website traffic by increasing visibility of a website or a web page to users of a web search engine. )

همونطوری که همتون میدونید در طی روز هزاران جستجو در گوگل انجام می شه و هر مدیر سایتی میخواد ورودی خوب و مشتری بگیره ! با توجه به حجم بالای جستجو که بیشتر آنها از طریق گوگله ، حالا شرایطی را در نظر بگیریم که با یه ترفندی بتونیم ترافیک مورد نظر در حوزه فعالیت خودمون رو به سمت سایت بیاریم ، برای این کار بهتر از بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا به عبارتی بهتر : سئو ) ندارید و به همین جهت شرکت در دوره سئوی طلایی سایت  به تمام شما دوستان علاقمند در این دوره پیشنهاد میشه . ما تو این دوره ها آموزش سئوی خود را بصورت پروژه محور با روش تدریس منحصر به فرد با بیانی شیوا و شیرین و قابل درک برای تمام سطوح برگزار خواهیم کرد .

معرفی دوره جامع سئو در سال 2020

وقتی قرار است واقعا در کسب و کار شما تغییرات جادویی رخ دهد نیاز است که بهترین سئو را در میان رقبای خوب بدست آورید و به صفحه اول قانع نباشید بلکه در 3 نتیجه اول باشید!

در دوره جامع سئو شما فقط نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید! قدم های بعدی را در این دوره خواهید آموخت. اگر هنوز وب سایت ندارید می توانید در دوره آموزش جامع سئو شرکت کنید و به شرکت کنندگان دوره جامع سئو بپیوندید.

در دوره جامع سئو شما باید تبدیل به یک سئو کار ماهر شوید و بتوانید روی هر کلمه ای که دلتان می خواهد به صفحه اول بیایید!

این دوره از مباحث اولیه که آشنایی با موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می باشد شروع می شود و در ادامه به اصول اولیه سئو می پردازد. در جلسات بعدی به تنظیمات سئو سایت، تولید محتوا، نقش شبکه های اجتماعی در سئو و نکات کلیدی مهم در سایت برای موتورهای جستجو می پردازد.

اما تقریبا از اواسط جلسه مباحث اصلی دوره شروع خواهد شد که قطعا هر فردی در این دوره را شگفت زده خواهد کرد زیرا این مباحث تجربیاتی هستند که در سئو فارسی با گوگل کسب شده است و شاید در جای دیگری نتوان آنها را اینطور دقیق و شفاف در کنار هم پیدا کرد.

اگر تو دوره جامع سئو سایت شرکت نکنیم ؟ ....

راستش نمیخوام از دوره زیاد تعریف و تمجید کنم ولی قطعا بهتون میگم که یه چیزی رو از دست میدین اگر شرکت نکنید !!! حتما براتون سوال پیش میاد چرا ؟ خب اگه بخوام صادق باشم باید بگم که قراره رک و پوست کنده تو این کلاسها درباره سئو و تمام زوایاش صحبت کنیم و اگر شرکت نکنید ممکنه این زمانی رو که ما تو ۳۲ ساعت گذاشتیم شما تو چند سال طی کنید تا به این تجربه برسید ... بحث انتقال تجربه است نه تدریس یه حوزه تو دیجیتال مارکتینگ .

 

حالا لطفا به پادکستی که توسط مدرس تولید شده گوش جان بفرمایید تا توضیحات کامل بشه ...

[audio mp3="https://skillearn.ir/wp-content/uploads/2019/06/دوره-سئو-طلایی.mp3"][/audio]

 

چرا دوره جامع سئو برای شما مناسبه؟

سوال بسیار به جا و درستی بود ! با وجود این همه مقاله و فیلم و پکیج سئو واقعا لازمه ما بیایم هزینه کنیم و تو این کلاسها شرکت کنیم ؟ به نظر بنده بله ! چرا که اولا کلاسها در مکان بسیار معتبری چون دانشگاه شریف برقرار میشه . دوما مدرس این دوره از بهترین متد برای انتقال تجربه خودش به شما استفاده میکنه و دقیقا روش منحصر به فرد آموزش تعاملی رو به کار میبره که بر طبق آمار میزان رضایت از برگزاری دوره در حدود ۹۰ درصد و بیشتر بوده ...

و در ادامه دوره پشتیبانی خواهد شد؟

البته جدا از اینکه جلسات پرسش و پاسخ به همراه پشتیبانی دوره تا ۳ ماه و معرفی کانال خصوصی برای دریافت تمام مواد لازم قالب ، افزونه و نرم افزار ) که در  کلاس مطرح خواهد میشه به همراه ویدئوهای اختصاصی دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیره و در صورت نیاز با وبینار پاسخ پرسش های احتمالی شما عزیزان داده میشه و از همه مهمتر مدرک معتبر دو زبانه دانشگاه شریف به تمام عزیزان داده میشه .... دیگه چی میخواین ؟؟!!

آیا مبلغ سرمایه گذاری در این دوره منطقی است؟

سوالی که در ذهن شما هست اینکه مبلغ این دوره منطقی است یا خیر؟ بیایید با مثالی این موضوع را بررسی کنیم:

اگر قرار باشد همین الان سئو سایت خود را به شخص یا شرکتی برون سپاری کنید حداقل مبلغی که برای سئو هر کلمه عادی به شما پیشنهاد می شود 800 هزار تومان به بالا خواهد بود و اگر یکی  از کلمات اصلی کسب و کار شما باشد حداقل بین 3،000،000 تا 5.000.000 تومان برای یک کلمه باید بپردازید و هیچ تضمینی در سئو قطعی آن کلمه آن به صورت کلاه سفید و بدون تقلب نیز نخواهید داشت.

حال اگر خودتان سئو بدانید می توانید با یک ساعت وقت گذاشتن در روز هر کلمه ای که بخواهید را بعد از مدت مشخصی به صفحه اول گوگل بیاورید و آن را حفظ نمایید.

شما با با شرکت در این دوره فقط مبلغی که قرار است برای سئو اولین کلمه خود پرداخت کنید را روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید!

در دوره طلایی سئوی سایت چه خبره؟

حتما شوخیتون گرفته ؟ فکر میکنید قراره اینجا براتون لیست کنم در مورد چی قراره حرف بزنیم ! خلاصتون کنم ... از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و حتی بیشتر در حوزه سئو که تمامش شامل علم تجربی به همراه اطلاعات مستند و موثق بهتون منتقل میشه و اینکه واقعا به دلیل گستردگی مطالب نمیشه در مورد تمام جزئیات صحبت کرد ولی یه سیستمی هست که تمام سطوح رو درگیر خودش میکنه چه مبتدی باشید تو سئو و چه متخصص ! البته یه تجربیاتی هم به صورت کاملا خصوصی فقط مخصوص این کلاسها تهیه شده که تقدیم خواهد شد ...

 

مزایا شرکت در دوره سئوی اسکیلرن :


تولید محتوا
پشتیبانی نامحدود از دوره
 
 
مدرک دانشگاه شریف اسکیلرن
ارائه ی مدرک معتبر از دانشگاه شریف
کمپ محتوای خلاق
وجود استاد با تجربه و حرفه ای
 
 

چرا محمد حسین صفاکرم فرد مناسبی برای تدریس دوره است؟

در واقع هر زمان صحبت از سئو و میزان تخصص یک فرد در آن باشد بعضی ها صحبت از سابقه و مباحث فنی می کنند و برخی از دانشی که با شرکت در دوره های آموزشی کسب کرده اند می گویند.

من (محمد حسین صفاکرم) از سال 1380 در طراحی وبسایت ASP , JOOMLA , DRUPAL  & .... ) فعالیت میکنم و از سال 1385 به بعد سئو برای سایتهای فروشگاهی خودم را آغاز کردم، با توجه زمان طولانی (13 سال) که در این حوزه فعالیت کرده ام قطعا تعداد زیادی از کلمات که به صفحه اول آورده ام را به خاطر ندارم و یا دیگر آن سایت ها فعال نیستند، البته من بیشتر وقت ام را صرف سئو بروی سایت های خودم کردم.

اما در همین چند سال اخیر نیز تعداد قابل توجهی کلمه کلیدی بوده است که توانسته ام به صفحه اول گوگل بیاورم و اکنون دیگر به صورت مستقیم روی سئو کار نمی کنم و بیشتر فعالیتم در حوزه آموزش و مشاوره سئو هست و با آموزش اصول سئو به تیم خودم با نظارت به کار آنها کارهای سئو را به پایان می رسانیم.

من به دلیل تجربه ای چندین ساله در این حوزه و بیش از 8 سال فعالیت در Google Ads به مدل های گوگل و رفتار آن در سئو فارسی کاملا مسلط هستم و اکنون خود را در جایگاهی می بینم که می توانم با انتقال دانش خودم به هر فردی که حداقل یک وب سایت دارد و با مباحث ابدایی وب آشنا است، آن فرد را تبدیل به یک سئو کار ماهر در سطح خود کنم.

این فرآیند را قبلا برای تیم خودم انجام داده ام و نتیجه موفق بوده است و اکنون می توانم برای شما نیز آن را در یک پروسه 13 جلسه ای به انجام برسانم و شما بعد از این دوره قطعا یک فرد حرفه ای در سئو به حساب خواهید آمد.

سئو چیست ؟


SEO یک تکنیک و استراتژی است تا وب سایت شما بدون پرداخت هزینه با بهینه سازی وب سایت خود (در صفحه) مانند متا توضیحات ، عنوان برچسب ، عنوان برچسب ، Robots.txt ، نقشه سایت ، عناوین برچسب ، Alt Alt متن ، لینک داخلی ، ساختار در اولین صفحه Google ظاهر شود. داده و غیره. و در بخش هایی غیر از وب سایت خود (Off Page) برای مثال انجمن ها ، وب سایت های دیگر افراد و رسانه های اجتماعی مختلف. حدود 3-6 ماه طول می کشد تا وب سایت شما پس از بهینه سازی در صفحه اول Google ظاهر شود. نقطه مقابل سئو SEM (بازاریابی موتور جستجو) است که در گوگل پرداخت می کنید تا وب سایت شما در صفحه اول گوگل ظاهر شود ، برای هر کلیک حدود 500 تا صدها هزار دلار هزینه دارد.
 

آیا می توانم حتی بدون کوچکترین دانش IT در برنامه دوره ای شرکت کنم؟


می توانید! همه دوره های ما با این فرض که دانشجویان آینده نگر مبتدی هستند برگزار می شود. به همین دلیل است که مطالب را از پایه تا پیشرفته در کلیه برنامه های دوره گردآوری می کنیم ....
 

من از این دوره چه می توانم بگیرم؟


SEO ، SEM ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، طراحی وب هیپنوتیزم و رشد هک
عملکرد سئو چیست؟


وب سایت شما می تواند در صفحه اول موتورهای جستجو مانند Google ظاهر شود تا شهروندان بتوانند به وب سایت شما مراجعه کنند که در نهایت اطلاعاتی در مورد محصول شما پیدا می کند و یا خود را خریداری می کند. مزیت دیگر این است که شما مجبور به پرداخت هزینه تبلیغات نمی باشید.

SEO در مقابل SEM

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یک روش یا روش برای قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول گوگل مطابق با کلمات کلیدی مورد نظر شما ، بدون هزینه است. اگر شخصی روی لینک شما کلیک کند ،در گوگل هزینه ندارد!

SEM (بازاریابی موتور جستجو) یک تکنیک یا نحوه قرار دادن وب سایت شما در صفحه اول Google مطابق با کلمات کلیدی شما با پرداخت در گوگل است. و هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند. سپس باید در گوگل پرداخت کنید ، از صدها هزار تومان در هر کلیک قایق رانی تا میلیونها تومان برای هر کلیک شروع کنید.

 زمان شروع : 1399/04/02
مدرک : دارد
سطح مهارت : مقدماتی تا پیشرفته
امتحان : دارد
تعداد ساعت : 50 ساعت
زمان پایان :

2,400,000 تومان حضوری

1,920,000 تومان مجازی