۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

دوره آموزش تولید محتوا اینستاگرام


دوره تولید محتوا اینستاگرام Instagram training course دانشگاه شریف، یک دوره جامع تولید محتوا اینستاگرام از مقدماتی تا پیشرفته است ، با این دوره به یک متخصص تولید محتوا در اینستاگرام تبدیل می شوید و می توانید تمام تولید محتوای پیج اینستاگرام و بازاریابی محتوایی مورد نیاز یک کسب وکار را انجام دهیدتولید محتوا و مارکتینگ

تا کنون 79 نفر در این دوره شرکت کرده اند
سیستم آموزشی
یادگیری عمیق و تخصصی


تدریس
اساتید متخصص و خبره


آموزش
پروژه محور و عملی


پشتیبانی
تا بینهایت


مدرک
گواهی نامه دانشگاه شریف


نتیجه
معرفی به بازار کاراطلاعات نحوه برگزاری دوره تولید محتوا اینستاگرام

دوره تولید محتوای اینستاگرام در روزهای  14و16 بهمن ماه در ساعات 16 تا20:30   بصورت حضوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار میشه

قیمت دوره محتوا اینستاگرام: 590 هزار تومان

از تولید محتوا در اینستاگرام تا افزایش درآمد!


2 راز وجود داره که اگه به این دو راز بها بدیم، درآمدمون چند برابر میشه. راز اول جایی حضور داشته باشیم که نتونیم آدماش رو بشماریم. کجا پر جمعیت تر از اینستاگرام ! یه بستر حرفه ای با 50 میلیون نفر جمعیت دیگه چی از این بهتر. 

و اما راز دوم: بعد پیدا کردن یه بستر که درآن یوزر زیادی وجود داره، مهم ترین کار، تولید محتوای حرفه ای برای حضور در این فضا هست. باید به بهترین شکل ممکن ظاهر بشیم و مخاطبین رو به سمت خودمون جذب کنیم.


دقیقا قرار است در این دوره آموزش ببینیم، چجوری، در چه زمان، برای چه مخاطبی، چه چیزی رو تولید کنیم که هم مخاطب جذب صفحه ما بشه، هم به ما اعتماد کنه که در نهایت به هدف نهایمون یعنی فروش و کسب درآمد برسیم.


مخاطبان دوره تولید محتوا اینستاگرام

این دوره تولید محتوا اینستاگرام مناسب چه افرادی هست؟

دوره تولید محتوای اینستاگرام مناسب سه دسته از افراد است.

صاحبان فروشگاه اینترنتی

افرادی که صاحب فروشگاه هستند و میخواهند با راه اندازی پیج اینستاگرام، فروش بیشتری داشته باشند

درآمدزایی از تولید محتوا

افرادی که میخواهند از پیج محتوایی داشته باشند و از طریق تولید محتوای حرفه ای، یوزر برای صفحه خود جذب کنند و در نهایت با گرفتن آگهی کسب و کارهای دیگر(دسته اول) کسب درآمد کنند.

فعالان حوزه تولید محتوا

افرادی که قرار است به شغل تولید محتوا بپردازند و کارمند دسته اول و دوم شوند


ابزار لازم دوره اینستاگرام

ابزار لازم برای شرکت در دوره تولید محتوا اینستاگرام

به ابزار خاصی برای شرکت در دوره تولید محتوا اینستاگرام نیاز نیست، همون گوشی که دست شماست کافیه، اگر یه لپتاپ کنارش داشته باشید بد نیست، پس دغدغه تجهیزات رو برای شروع کارتون نداشته باشید فقط و فقط شروع کنید. به قول زیک زیکلار: "لازم نیست بهترین باشید تا شروع کنید، شروع کنید تا بهترین باشید" پس دست بکار بشید و شروع کنید، هر ساعت که زودتر شروع کنید، فاصله شما تا کسب درآمد بیشتر، کمتر میشه.


سرفصل های دوره تولید محتوا اینستاگرام

سرفصل های دوره تولید محتوای اینستاگرام

• بازاریابی درونگرا و راهکارها

 • تکنیکهای بازاریابی از طریق اینستاگرام 

 • نحوه ایجاد کمپین های دیجیتال مارکتینگ 

 • بررسی موردی پیجهای موفق 

 • ابزارهای آنالیز اینستاگرام 

 • نحوه کار الگوریتم اینستاگرام 

 • تولید محتوای هدفمند در اینستاگرام و ایده های مرتبط


آموزش تیم منتورینگ

منتورینگ ویژه برای حصول نتیجه مطلوب

برای گرفتن نتیجه بهتر، در کنار آموزش تیم منتورینگ در کنار شماست تا به نتیجه بهتر دست پیدا کنید. دوره تولید محتوای اینستاگرام به صورت کاملا پروژه محور جلو خواهد رفت و برای تمرین، شما یک پروژه واقعی را انجام خواهید داد، که منتورها برای درک بهتر آموزش و گرفتن نتیجه بهتر، ایرادات کار شما را رفع خواهند کرد،


 پروژه شمارا تحلیل می کنند و تجربه خود را در اختیارتان قرار می دهند تا ایده های خام شما، به ایده پخته تبدیل شود و نتیجه مطلوب را به دست آورید. باید گفت این روش بهترین روش برای گرفتن نتیجه است و عملا در حین آموزش شاهد رشد و پیشرفت خود و کسب و کارتان خواهید بود.


ضرورت یادگیری اینستاگرام

ضرورت یادگیری اینستاگرام

چرا باید اینستاگرام رو یاد بگیریم؟ به چه دردی میخوره؟ اصلا مگه اینستاگرام یاد گرفتن داره؟ و صد تا سوال دیگه که در ذهن همه شکل می گیره. ما برای همه ی سوالات ذهن شما پاسخ داریم.


چرا باید اینستاگرام رو یاد گرفت

سرعت تغییر ذائقه مردم  به سرعت تغییر تکنولوژی رسیده، عملا عموم جامعه با توجه به رشد اینترنت و توسعه شبکه های اجتماعی، بیش از 6 ساعت از وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند. این حضور مردم برای کسب و کار ها یک فرصت حساب می شه و اگر کارآفرینی، در اینستاگرام حضور پررنگ داشته باشد، نسبت به رقبای خود که در این محیط حضور ندارند پیش تاز خواهند بود  و علاوه بر فروش سنتی خود، بخشی دیگر از سهم بازار یعنی فروش اینترنتی را به دست خواهند آورد. 


در این میان در کنار صاحبان مشاغل، با توجه به نیاز آن‌ها برای حضور پررنگ تر، شغل های دیگری از قبیل، تولید کننده محتوای اینستاگرام، ادمین پیج، مدیر تبلیغات، بلاگرها وشغل های دیگر شکل خواهند گرفت که همگی نیازمند آموزش اصولی اینستاگرام هستند.

چرا به یاد گرفتن اصولی اینستاگرام نیاز است

شمایی که کسب و کار اینستاگرام خود را راه اندازی کردی یک هیچ نسبت به کسی که فقط و فقط کسب و کار سنتی دارند جلو هستید  , حالا در بازار اینستاگرام که پر از پیج های کویر مانند است، ( پیج هایی که فقط راه اندازی شدند و محتوایی ندارند و اگر دارند جزئی و غیره حرفه ای هستند) اگر الگوریتم های اینستاگرام را بشناسید، تولید محتوای حرفه ای انجام دهید، مخاطب شناسی کنید، نیاز مخاطب را بر طرف کنید، تبلیغات هدفمند و اصولی داشته باشید، برنامه ریزی محتوایی انجام دهید، 10 – 0 از کسب و کارهای سنتی و 10- 1 از پیج های کویری جلو خواهید افتاد. حالا به نظر شما یاد گرفتن اصولی اینستاگرام لازم است یا خیر

درخواست مشاوره


مشاوره رایگان

میتوانید قبل از ثبت نام از ما مشاوره رایگان بگیرید !
زمان شروع : تکمیل ظرفیت
مدرک : دارد
سطح مهارت : مقدماتی تا پیشرفته
امتحان : بله
تعداد ساعت : 9 ساعت

590,000 تومان حضوری

مشاوره رایگان