۰۲۱-۶۶۱۶۶۳۲۹

دوره سئو مقدماتی


بهینه سازی وب سایت و محتوا تو موتورهای جستجوگر، خصوصا گوگل، یکی از نیازهای ضروری هر کسب و کاری تو فضای دیجیتاله. وقتی بتونی وب سایت مشتریت رو تو عبارات کلیدی ارزشمند به صفحه اول نتایج گوگل برسونیتولید محتوا و مارکتینگ

تا کنون نفر در این دوره شرکت کرده اند
سیستم آموزشی
یادگیری عمیق و تخصصی


تدریس
اساتید متخصص و خبره


آموزش
پروژه محور و عملی


پشتیبانی
تا بینهایت


مدرک
گواهی نامه دانشگاه شریف


نتیجه
معرفی به بازار کارتوضیحات دوره سئو مقدماتی

• شروع دوره : 1403/02/15

• روز برگزاری ورکشاپ : پنج شنبه

• ساعت برگزاری ورکشاپ سئو : ساعت 14 الی 18

• مدت زمان ورکشاپ سئو :4 ساعت آموزش

• استاد : صابر اعظمی

• نوع کلاس: آنلاین

• محل دوره : دانشگاه صنعتی شریف

 • برای مشاوره دوره سئو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 15 با شماره 66166207-021 تماس بگیرید.


سئو یا بهینه سازی سایت (Search Engine Optimization) برای موتورهای جستجو یکی از فعالیت های مهم و اصلی در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو می‌باشد که به کسب و کار های آنلاین کمک می‌کند که وبسایت خود را در رتبه های برتر نتایج جستجو به ویژه گوگل نمایش دهند و با دیگر وبسایت ها رقابت کنید.


در دوره آموزش مقدماتی سئو اسکیلرن در دانشگاه صنعتی شریف به صورت رایگان درباره تمامی مفاهیم و نکات اولیه سئو که برای ورود به بازار کار نیاز است را یاد میگیرید.


این دوره آموزشی به صورت پایه از مفاهیم ساده سئو تا بررسی الگوریتم ها و فاکتور های رتبه بندی را بررسی کرده و همچنین آشنایی کاملی با سئو داخلی، سئو تکنیکال و سئو خارجی را پیدا می‌کنید.


سرفصل های دوره سئو مقدماتی

·         آشنایی با موتور های جستجو و مفاهیم سئو

·         آشنایی با نحوه راه اندازی وبسایت در وردپرس

·         آشنایی با سئو داخلی (On Page)

·         آشنایی با سئو تکنیکال (Technical)

·         آشنایی با سئو خارجی (Off Page)

·         آشنایی با الگوریتم های گوگل و فاکتور های رتبه بندی

·         آشنایی با ابزار های سئو

·         راه های کسب درآمد و موقعیت شغلی سئو در ایران


این دوره مناسب چه افرادی است ؟

این دوره مناسب افرادی است که به تازگی با شغل سئو آشنا شده اند و اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و قصد دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند. این دوره برای دوستانی که کارآموز هستند و یا 6 ماه الی 1 سال است که با این حوزه آشنا شده‌اند نیز مناسب است و تمامی مفاهیم پایه و مورد نیاز توسط مدرس آموزش و ارائه می‌شود.


چرا دوره سئو پایه اسکیلرن ؟

در این دوره آموزشی از 0 تا 100 نکات پایه سئو به صورت ساده و قابل فهم توسط یک متخصص و مدیر سئو تدریس شده است و قطعا بعد از اتمام دوره شما درک درست و کاملی از مفاهیم سئو خواهید داشت.


پس از اتمام دوره می‌توانیم کسب درآمد داشته باشم ؟

اگر هیچ اطلاعات یا تجربه ای از سئو یا بهینه سازی نداشته باشید قطعا خیر. شما پس از گذراندن این دوره آموزشی باید تمامی مفاهیم و نکات اولیه سئو را مرور کنید و بر روی سایت شخصی خود نکات مختلف را آزمون و خطا کنید و سپس با تحقیق و شرکت در دوره های پیشرفته تر می‌توانید وارد بازار کار سئو شوید. اما اولین قدم آن یادگیری و کسب مهارت های اولیه سئو و گذراندن دوره مقدماتی سئو است.


آیا برای انجام سئو نیاز به وبسایت دارم ؟

بله قطعا. شما پس از یادگیری مقدماتی سئو نیاز است که نکات و اطلاعاتی که به شما داده شده را بتوانید بر روی یک وبسایت آن را پیاده کنید و تجربیات خود را افزایش دهید. در این دوره آموزشی در فصل دوم آن، نحوه راه اندازی یک وبسایت وردپرسی و ساده را با کمترین هزینه به شما آموزش میدهیم تا نگرانی بابت آن نداشته باشید.


چرا سئو تا این اندازه برای کسب و کارها اهمیت داره؟

سئو یکی از روش‌های بازاریابی درونگرا محسوب می‌شود و در این روش، بجای آن که شما به دنبال مشتری باشید، مشتری است که به دنبال شماست. در واقع هرچقدر رتبه وبسایت شما در کلمات کلیدی مرتبط و مدنظرتان در نتایج بالاتر جستجو قرار بگیرد، بازدید و فروش بالایی رو می‌تونید تجربه کنید.

درخواست مشاوره


مشاوره رایگان

میتوانید قبل از ثبت نام از ما مشاوره رایگان بگیرید !
زمان شروع : 1402/09/30
مدرک : ندارد
سطح مهارت : مقدماتی
امتحان : ندارد
تعداد ساعت : 4 ساعت

رایگان

مشاوره رایگان