دانشگاه صنعتی شریف

کمپ هشت ماهه موشن گرافیک

شما میتونین از صفر تا صد موشن گرافیک رو در این دوره 363 ساعتی یاد بگیرید و در مدت 8 ماه به حرفه ای ترین های موشن گرافیک تبدیل بشین. تو این 8 ماه علاوه بر اینکه پروژه هایی انجام میدید که به عنوان نمونه کار حرفه ای به رزومه تون کمک میکنه، بعد از هر دوره یک گواهی دو زبانه از دانشگاه شریف تقدیمتون میشه که میتونه نقطه ی قوتی برای آینده کاریتون باشه. علاوه بر این متخصص های ما این مسیر رو به نحوی طراحی کردن که شما بتونین به خوبی وارد بشین (چه داخل کشور و چه خارج از اون!). بنابراین ما حتی برای کسب درامد دلاری هم برای شما برنامه داریم!
ضمنا میتونید با ثبت نام کامل در کمپ، 20% و یا با ثبت نام در هر ترم، 15% مبلغ کل دوره ها رو مهمون ما باشید.

ثبت نام در دورهزمان بندی و محتوای دوره

پس قراره یه دوره جامع داشته باشیم که توش نه تنها به موشن گرافیک مسلط میشید، بلکه چندتا مدرک معتبر دوزبانه هم از طرف دانشگاه صنعتی شریف تقدیمتون میشه. حالا اصلی ترین سوالی که باقی میمونه اینه که مسیر شما تو این 8 ماه به چه صورته؟ با توجه به نیاز زیاد صنایع مختلف به موشن گرافیک، تصمیم گرفتیم این دوره رو به نحوی تعریف کنیم که شما قبل از تموم شدن این 8 ماه وارد بازار کار بشین و بعد از اون هم به درامد خیلی خوبی برسین ( ریالی و دلاری). مدت زمان کل دوره 8 ماهه، در مجموع 363 ساعت که 46 ساعت اون رایگان تقدیم شما میشه. به طور کلی ساعت برگزاری تمام دوره های این 8 ماه برای بعد از ظهر ها برنامه ریزی شده که اگر شاغل، دانشجو و یا دانش آموز هستین هم میتونید از این فرصت استفاده کنید.
شروع ترم اول (تابستون) از 26 تیر ماهه و تا 11 مهر ادامه داره. این ترم شامل 165 ساعت آموزشه که 30 ساعت اون رایگانه. شما تو این ترم ابتدا با اصول اولیه گرافیک (طراحی پایه، فتوشاپ، ایلستریتور، سواد بصری) آشنا میشین و بعد از این، شروع میکنین به ساختن اولین موشن های خودتون. در واقع این ترم مرحله ورود شما به بازار کاره.
ترم دوم (پاییز) برای 126 ساعت آموزش طراحی شده که 16 ساعتش رایگان به شما تقدیم میشه. شروعش از 24 مهرماهه و 5 دی ماه آخرین روز این ترمه. شما تو این ترم مفاهیم گسترده تری رو یاد میگیرین؛ میتونین توی فضای 3 بعدی کار کنین و به طور "حرفه ای" وارد بازار کار بشین.
ترم سوم یا همون ترم زمستون مرحله ورود شما به بازارکار جهانی و کسب درامد دلاریه! این ترم 72 ساعت آموزشه که از 5 بهمن شروع میشه و تا 21 اسفند ادامه داره. شما تو این ترم هرآنچه که لازمه و در واقع نهایته موشن گرافیکه رو یاد میگیرین! شما بعد از این ترم کاملا برای قرارداد بستن با شرکت های بین المللی هم آمده اید! برای آشنایی بیشتر با کاربردها، مسیر یادگیری، موقعیت های شغلی و درآمدی و کمپ 8 ماهه "موشن گرافیک" هم حتما در همایش رایگان مسیر موشن گرافیک ما شرکت کنید. قراره 3 ساعتِ جذاب رو در دانشگاه شریف و همراه با مدرسین اسکیلرن باشیم تا هم اطلاعاتی درباره موشن گرافیک بدست بیاریم و هم دوره های مختلف کمپ رو بشناسیم. برای ثبت نام میتونید از لینک زیر استفاده کنید:


دوره آموزش موشن گرافیک
ثبت نام کنید

ترم اول
فتوشاپ
۲۹ تیرماه شنبه ها ۱۰ الی ۱۳:۳۰

نرم افزار فتوشاپ یکی از معروف ترین نرم افزارهای ویرایش تصویره، که محبوبیتش بین گرافیست های جهانیه. این نرم افزار کاربردهای متنوعی در تمام شاخه های گرافیک از جمله موشن گرافیک داره ! ، از اصلی ترین کاربردهای این نرم افزار در موشن گرافیک می تونیم به ویرایش تصاویر، خلق آثار گرافیکی و ویرایش خلاقانه تصاویر اشاره کنیم. علاوه بر اینکه فتوشاپ از اولین گام های مسیر هیجان انگیزه موشن گرافیکه، شما با یادگرفتن فتوشاپ (و البته تمرین کافی!) میتونین بعد از پایان این دوره از 0 تا 100 یک پروژه فتوشاپ رو به عهده بگیرین و همین ابتدای راه به درآمد برسین، علاوه بر این شما با تسلط کافی روی فتوشاپ و حرفه ای شدن در اون میتونین درآمد دلاری کسب کنید؛ به عنوان مثال یه طراح گرافیک که به صورت فریلنس کار میکنه میتونه به درآمد حداقل 45 هزار دلار در سال برسه.

سرفصل ها PDF
ایلستریتور
۲۶ تیرماه چهارشنبه ها ۱۰ الی ۱۳:۳۰

ایلستریتور هم یکی دیگه از نرم افزارهای معروف و قدرتمند گرافیکه. مهم ترین ویژگی ایلستریتور برداری بودنشه، یعنی اشکال تو ایلیستریتور بر اساس فرمول های ریاضی ترسیم میشن پس میتونیم بدون نگرانی از افت کیفیت، تصاویر رسم شده رو بزرگ کنیم. در ساخت موشن گرافیک وقتی نیاز به طراحی آبجکت و یا کاراکتری پیدا می کنیم، اونوقته که میریم سراغ ایلستریتور؛ تو ایلستریتور می شه با حداقل دانش طراحی و کمی خلاقیت، کاراکترها یا اشکال حرفه ای رو برای ویدئو موشنمون خلق کنیم (میتونین از پایین صفحه نمونه آبجکت های طراحی شده با ایلستریتور رو هم ببینین!) در واقع توانمندی خارق العاده در طراحی کاراکتر و سازگاری این نرم افزار با افترافکت باعث شده که ایلستریتور به عنوان مهم ترین ابزار کار جانبی موشن گرافیک شناخته بشه.

سرفصل ها PDF
طراحی پایه
۲۷ تیرماه پنچ شنبه ها ۱۰ الی ۱۴

میتونیم دوره طراحی پایه رو اولین قدم برای تمام کسایی که به تصویر سازی، مدل سازی، انیمیشن، موشن گرافیک و... علاقه دارند بدونیم. اساتید زیادی طراحی پایه رو اولین قدم برای ورود به دنیای هنر میدونن پس بهتره این قدم رو محکم برداریم. (در واقع خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج!) اساس کار شما برای تبدیل شدن به یک طراح موشن گرافیک فوق العاده، ایده های شماست، خیلی وقت ها ایده های خیلی خاص و قشنگی دارین که حتی ممکنه توانایی اجرا کردن اون ها رو در افتر افکت داشته باشین اما آبجکت های مورد نیازتون رو در فایل های آماده پیدا نکنید بنابراین نیاز دارین که ایدتون رو برای اجرایی شدن روی کاغذ بیارید، این دلیل اهمیت طراحی دستی در موشن گرافیک و البته بقیه رشته های مشابه هست.

سرفصل ها PDF
سوادبصری
مجازی رایگان درصورت ثبت نام هر ترم

حتما براتون این سوال ایجاد شده که اصلا سواد بصری چی هست؟ سواد بصری توانایی خوندن و خلق تصاویره. ما تو کارگاه سواد بصری با مبانی هنرهای تجسمی، مولفه های اصلی هنر، ترکیب بندی، رنگ و... آشنا میشیم. یکی دیگه از مباحث جذابی که تو این کارگاه گفته میشه مفاهیم عناصر بصریه، که تکنیک های خاص استفاده از اون ها رو برای انتقال مفاهیم آموزش میده. به طور کلی سواد بصری باعث تقویت و رشد خلاقیت شما میشه و کمک میکنه که بتونید یک مفهوم واحد رو با استفاده از تکنیک های درست منتقل کنید. همون طور که میدونین هدف اصلی موشن گرافیک تبلیغاته و لازمه یک تبلیغ موفق انسجام و انتقال مفاهیم در اونه. بنابراین برای تبدیل شدن به یک طراح موشن گرافیک برجسته، لازمه که با این اصول آشنا بشین.

سرفصل ها PDF
مبانی حرکت
مجازی رایگان درصورت ثبت نام هر ترم

شما تو این دوره با فیزیک و نحوه ی حرکت اجسام و افراد آشنا میشین. به عنوان مثال شما تو این دوره قوانین 12 گانه رو یاد میگیرین، که چطور با حرکت، حس سبک و یا سنگین بودن یک آبجکت رو منتقل کنین، اگر جسمی قراره به زمین بخوره چقدر و چطور اون رو کشیده تر و یا فشرده تر نشون بدین، برای حرکت یک انسان مفاصل رو کجا قرار بدین و نحوه ی چرخش مفاصل به چه صورت باشه، چطوری حس اغراق رو منتقل کنید و خیلی مباحث مشابه دیگه. به طور کلی شما نیاز دارید تا بتونین به خوبی فیزیک حرکات رو درک کنید و درنهایت به درستی اون ها رو پیاده سازی کنین، در واقع با دونستن این اصول و ریزه کاری هاست که موشن شما برجسته می شه.

افترافکت
۲ شهریورماه شنبه و چهارشنبه ۱۰ الی ۱۳

هسته یا پادشاه دوره موشن گرافیک افتر افکته، در واقع شما دوره های زیادی رو میگذرونین تا بتونین ایده های خودتون رو توی افترافکت به نحو احسن پیاده سازی کنین. میشه موشن گرافیک رو مجموعه ای از صدا، حرکت و طراحی دونست که افترافکت محلی برای مرتبط و مَچ کردن این سه عنصره. افتر افکت علاوه بر اینکه هسته موشن گرافیک حساب میشه، کاربردهای دیگه ای هم مثل ساخت جلوه های ویژه، تیتراژ پایانی فیلم های تلویزیونی، اینفوگرافیک و حتی طراحی UI/UX داره. اگه شما یک طراح موشن گرافیک معمولی باشین میانگین حقوق شما حدود 5 میلیون در ماه خواهد بود و شما با یادگرفتن افترافکت میتونین وارد بازار کار موشن گرافیک بشین و استارت مسیر حرفه ای موشن گرافیک رو بزنین.

سرفصل ها PDF ها
کارگاه کارگردانی موشن
۱۴ شهریورماه پنج شنبه ۱۴ الی ۱۷

کارگردان موشن گرافیک کسیه که از تمام مراحل موشن گرافی آگاهه پس به خوبی میتونه عوامل رو کنار هم قرار بده تا بهترین خروجی رو بگیره. یک کارگردان علاوه بر دانش فنی لازم باید خلاقیت خوبی هم داشته باشه تا بتونه به خوبی سکانس ها رو مدیریت کنه و خروجی جذابی رو بگیره. در واقع کارگردان هدایت کننده ی تمام پروسه موشن گرافیکه و از کلیدی ترین نقش ها در این مسیره. شما تو این کارگاه با مباحثی مثل انواع پلان ها، صحنه و سکانس، دکوپاژ، استوری بورد، قوانین کات، ریتم ها، انواع سبک ها و... آشنا میشین که موشن شما رو حرفه ای می کنه البته باعث افتخارمونه که برای اولین بار در ایران ما این دوره رو برگزار میکنیم، بنابراین شما بعد از اتمام این کارگاه میتونین به منحصر به فرد ترین ها در بازارموشن گرافیک ایران تبدیل بشین.

سرفصل ها PDF
کارگاه سناریونویسی
۲۸ شهریورماه پنج شنبه ۱۰ الی ۱۳

شاید واستون سوال ایجاد شده باشه که سناریو نویسی چیه؟ در واقع معنای لغوی سناریو همون فیلم نامه و یا نمایشنامه اس، اما از نظر هنری سناریو یه تصویر قابل پذیرش و یا قابل تجسم از آینده اس. شما برای نوشتن یه سناریو خوب به مهارت هایی مثل قوه ی تخیل، خلاقیت، جزئی نگری و احساس نیاز دارین. برای ساخت یه موشن قوی یه سناریوی قوی لازمه ، شما به کمک این کارگاه میتونین قدرت خلاقیتتون در سناریونویسی تو موشن تقویت کنین، یکی دیگه از مزیت های این کارگاه اینه که شما با نگاه جزئی نگر تری به بقیه آثار نگاه میکنین، در نتیجه بهتر نقد خواهید کرد و بیشتر یاد خواهید گرفت. هدف نهایی ما اینه که شما بتونین یه ویدئو موشن تاثیر گزار درست کنید و لازمه ی این کار اینه که بتونین یه سناریو قوی و خلاقانه بنویسین!ترم دوم
افترافکت پیشرفته
۲۴ مهر شنبه و چهارشنبه ۱۷ الی ۲۰

شما به عنوان یه طراح موشن گرافیک حرفه ای باید تمام زیر و بم افترافکت رو بلد باشین و بتونین از تمام ویژگی ها و امکاناتی که افتر افکت در اختیار شما قرار داده استفاده کنین. تو این دوره نور و دوربین به صورت حرفه ای تدریس میشه، اینکه چطوری از افکت های 3 بعدی تو فضای دو بعدی استفاده کنین گفته میشه و بعد از این وارد فضای 3 بعدی افتر افکت میشیم، کار با رنگ ها و خیلی از مباحث دیگه ای که شما برای تکمیل مهارتتون تو افتر نیاز دارین رو بررسی میکنیم. در نهایت به مباحثی مثل استفاده از proxy ها برای کارهای سنگین و رندرگیری پیشرفته میرسیم.

سرفصل ها PDF
استاپ موشن
۹ اذرماه شنبه چهارشنبه پنج شنبه ۱۷ الی ۲۰

استاپ موشن یه تکنیک انیمیشن سازیه که از یه مدل (که مدل میتونه خمیر، عروسک و.. باشه ) از زاویه های مختلف در حال حرکت عکس برداری میشه. بعد از عکاسی این عکس ها پشت سر هم قرار میگیرن و وقتی به سرعت عوض میشن این حس به ما دست میده که تصویر داره حرکت میکنه. اما سوال اینجاست که یادگرفتن استاپ موشن در موشن گرافیک چه کمکی به ما می کنه؟ در استاپ موشن نورپردازی، توجه به جزئیات و رنگ ها حرف اول رو میزنن و طبیعتا یادگرفتن این مسائل دانش ما در این زمینه بالا میبره. علاوه بر این شما نمیتونین بین این دو به طور مشخص مرزی رو قرار بدین ( میتونین نمونه کارهای زیر رو ببینین) چرا که بسیار به هم مرتبط هستن و در حتی منابع زیادی استاپ موشن رو زیرشاخه موشن گرافیک میدونن!

طراحی کارکتر
۲۴ مهر پنج شنبه ها ۱۷ الی ۲۰

تو این دوره به صورت تخصصی روی طراحی کاراکتر تمرکز میکنیم، شما باید بتونین استایل و شخصیت یه کاراکتر رو خلق کنید و از اون کاراکتر توی کارهاتون استفاده کنید. یادگرفتن طراحی کاراکتر علاوه بر این که کیفیت کارهاتون رو بالا میبره (چون به خوبی میتونین هرآنچه که به اون فکر می کنید رو پیاده کنین) میتونه به برندینگ شما هم کمک کنه و یا حتی مسیر شغلی شما متحول کنه و کلی فرصت شغلی جدید پیش روتون بزاره. ویدئو موشنی که تولید میکنین باید بتونه مخاطب رو جذب کنه و بدون داشتن یک کاراکتر جذاب هرقدر هم که سناریو و مهارت فنی شما قوی باشه باز هم نمیتونه مخاطب رو جذب کنه! شما برای ارائه یک کار درجه یک، باید به مرور یاد بگیرین که به تک تک خصوصیت های ظاهری و باطنی کاراکتر مورد استفاده تون دقت کنید و برای هر ویژگی اون زمان بزارین.

قوانین کپی رایت درهنر
مجازی رایگان درصورت ثبت نام هر ترم

اول بگیم که قانون کپی رایت چیه؟ در واقع کپی رایت نوعی حفاظت قانونی از آثاره. شما به دو دلیل لازمه که با قوانین کپی رایت آشنا باشین: 1- در مسیر تولید انواع موشن گرافیک ها ممکنه که از اثری خوشتون بیاد و بخواید از المان های اون اثر استفاده کنید یا ممکنه که بخواید موضوع مشابهی رو شما هم پیاده سازی کنید. در اینجا لازمه با این قوانین آشنا باشین تا تو دردسر نیفتین و علاوه بر این تفاوت مفهوم کپی کردن و ایده گرفتن رو به خوبی درک کنین. 2- ما معتقدیم با طی کردن این مسیری که برای شما طراحی کردیم شما خروجی فوق العاده ای خواهید گرفت، بنابراین وظیفه ی خودمون میدونیم که از آثار شما محافظت کنیم به همین علت این کارگاه رو به صورت رایگان به شما تقدیم می کنیم.

برندینگ درفضای مجازی
مجازی رایگان درصورت ثبت نام هر ترم

برندینگ یا همون برندسازی پایه و اساس تحولات بزرگ شغلیه، شما باید با تمام راه های برند سازی آشنا باشین، علاوه بر آشنا بودن با این راه ها برای اینکه به نتیجه دلخواه برسین لازمه که زمان و انرژی کافی صرف کنین. اما به نظرتون چرا انقدر برندینگ اهمیت داره؟ شما تا اینجای کار به یک طراح موشن گرافیک حرفه ای تبدیل شدین و یادگرفتین که چطور از حقوق آثارتون محافظت کنین، الان وقتشه که افراد دیگه صرفا با دیدن یه سبک خاص اسم شما رو به خاطر بیارن و یا..... شما با برندینگ تو فضای مجازی وارد فضای کارهای فری لنس میشین و فرصت های شغلی زیادی رو به دست میارین علاوه بر این با اینکار اولین قدم هاتون برای کسب درامد دلاری رو هم برداشتین!ترم سوم
Cinema 4D
۵ بهمن ماه شنبه چهارشنبه ۱۷ الی ۲۰

سینما فوردی (Cinema 4D) ابزاری برای طراحی 3 بعدیه و کاربردهای زیادی در زمینه های مدلسازی، انیمیشن و موشن گرافیک داره. یکی از مزایای cinema 4D نسبت به بقیه ی نرم افزارهای سه بعدی راحت بودن تجربه کاربری اونه، به این معنی که شما در زمان کمتری میتونین به نتیجه دلخواه برسین. مهم ترین و پرکاربرد ترین ویژگی cinema 4D اینه که شما میتونین طراحی های سه بعدی خودتون رو با ابزاری به نام CINEWARE مستقیم وارد افترافکت کنین. علاوه بر این در ایران طراح های موشن گرافیک کمی هستن که در cinema 4Dمهارت دارن بنابراین با یادگرفتن این مهارت بازارکار خیلی خوبی پیش روتونه و خبر خوب دیگه اینکه شما با یادگرفتن این مهارت نه تنها تو ایران بلکه در دنیا به درامد خوبی خواهید رسید به عنوان مثال درامد یک موشن گرافیست حرفه ای حدود 65 هزار دلار در ساله!

سرفصل ها PDF
پلاگین های افترافکت
۱۰ بهمن ماه پنج شنبه ۱۶ الی ۲۰

تا اینجا به خوبی درک کردیم که هسته اصلی و نرم افزار مرکزی موشن گرافیک افتر افکته. ما تو این دوره پلاگین های کاربردی زیادی رو بررسی و معرفی میکنیم. شاید براتون این سوال ایجاد شده باشه که پلاگین های افتر افکت چی هستن و چرا باید ازشون استفاده کنیم؟ در واقع پلاگین ها به بهبود طراحی عناصر سه بعدی، گرافیکی، اثرات لنز و سایر موارد کاربردی در این نرم افزار کمک میکنن. میتونیم وظیفه اصلی پلاگین ها رو استفاده حداکثری از پتانسیل های این نرم افزار و سرعت بخشیدن به کارهامون بدونیم. شما برای ورود به بازار کار حرفه ای به سرعت و کیفیت نیاز دارین که پلاگین ها تو این مسیر به شما کمک میکنن. شما با اضافه کردن پلاگین ها به نرم افزارتون قدرت افترافکت رو چندین برابر میکنین و میتونین آثار حیرت انگیز زیادی رو خلق کنید.

فریلنسینگ
۸ اسفندماه پنج شنبه ۱۰ الی ۱۸

فری لنسر کیه؟ به بیان ساده فری لنسر کسیه که خودش برای خودش کار میکنه (خودش آقای خودشه). مثل تمام کارهای دیگه فری لنسینگ هم اصول و قواعد خاص خودش رو داره؛ مثلا ممکنه توسط سایت ها و یا شرکت ها کاری به شما واگذار بشه، ممکنه خودتون برای خودتون مشتری پیدا کنین، ممکنه قرار دادهاتون رو به صورت رسمی ببندین، ممکنه کاری رو به صورت رایگان با توجه به استراتژی برندینگتون انجام بدین و... . فری لنسینگ مسائل دیگه ای هم داره که شما برای شروع به کار به صورت فری لنسی باید با اونا آشنا باشید؛ مثل نحوه ی پرداخت ها، روابط عمومی، تعیین قیمت برای خدمات شما (که با توجه به مهارت، تجربه و... تعیین می شه) و.... . طبق آمار منتشر شده مربوط به سال 2013 آمریکا از هر سه نفر، یک نفر مشغول به کار به صورت فری لنسه، بنابراین آماده شدن برای کار به صورت فری لنسی از اهمیت زیادی برخورداره.

اصول قرارداد های هنری
۱۵ اسفندماه پنج شنبه ۱۰ الی ۱۸

تو این نقطه شما به یه طراح موشن گرافیک حرفه ای تبدیل شدین، اصول برندینگ و فری لنسی رو یادگرفتین و میتونین با بهترین درامدها استخدام بشین و یا به عنوان فری لنسر شروع به کار کنین، علاوه بر این میتونین به درستی از اثرهای هنری دیگه اقتباس کنین و یا از حقوق اثر خودتون محفاظت کنین حالا فقط نیاز دارین که با اصول قرارداد ها آشنا بشین. باید بدونین که چه مواردی رو با چه ادبیاتی تو قراردادهاتون قید کنین تا بار مسئولیت معقول و درستی براتون داشته باشه، چه مواردی رو تو قرارداد ذکر کنین و چه مواردی رو ذکر نکنین و... . به طور کلی مهم ترین بخش برای هر کاری بخصوص کارهای هنری که سلیقه ی کارفرما هم در تایید نهایی تاثیر گزاره، قرارداد اونه و لازمه که به خوبی با اون آشنا باشین.چرا این دوره ؟ چرا اسکیلرن...
مدرک، اونم از نوع دانشگاه شریفش!

بعد از تموم شدن هر دوره، یک آزمون ازتون گرفته میشه و اگه بتونید پاسش کنید یک مدرک معتبر از دانشگاه صنعتی شریف تقدیمتون میشه که خب داشتن مدرک از دانشگاه شریف قشنگ رزومه تون رو میترکونه!

آموزش در قلب کسب و کار!

آموزش در قلب کسب و کار صرفا شعار ما نیست! خیلی از دانشجوهای دیروزمون، همکارای امروزمون هستن. علاوه بر این، تعداد زیادی از دانشجوهامون هم هستن که به بهترین سازمان های ایران معرفی شدن و یک مسیر شغلی فوق العاده رو شروع کردن!

تا یاد نگرفتید مهمون مایید!

ما هدفمون اینه که هنرجوهامون به تسلط کامل برسن، پس اگه آزمون پایانی رو نتونستید پاس کنید هم جای نگرانی نیست. چون میتونید دوباره تو دوره بعدی به صورت کاملا رایگان شرکت کنید تا به یادگیری کامل برسید!

مدرس های ناب!

استاد خوب، مهمترین فاکتور برای یک دوره خوبه و توی یادگیری بیشترین تاثیر رو داره. برای همینه که همیشه بیشترین وقت رو برای انتخاب بهترین اساتید گذاشتیم و تاپ ترین ها رو انتخاب کردیم!

آموزش برای همه!

دوستای عزیزی که از سایر استانها قصد شرکت در دوره رو دارن میتونن از خوابگاه ها با پرداخت هزینه جداگانه استفاده کنن.


امکان کارآموزی و استخدام در طول دوره

با نظر اساتید، امکان انتخاب دو نفر از هنرجوهای این کمپ، پس از ترم یک (در طول ترم دوم) به عنوان کارآموز وجود داره. و در صورت رضایت از عملکردشون، از ترم سوم افتخار همکاری باهاشون رو خواهیم داشت!

کامل ترین دوره موشن گرافیک تاریخ!!!

سرفصل ها و دوره هایی که در این کمپ وجود دارن، در کل ایران تکه و نمونه نداره. تو این کمپ هر چیزی که برای ساخت موشن لازم دارید رو، از مبانی گرافیک تا اصول قرارداد نویسی، یاد میگیرید و غول موشن میشید!

بیش از 40 ساعت آموزش رایگان

بین دوره ها 40 ساعت آموزش ویدیویی هم تقدیمتون میشن که مسیر یادگیریتون رو غنی تر میکنن. درضمن هزینه این آموزش ها رو مهمون مایید و کاملا رایگان میتونید ازشون استفاده کنید.

قیمت استثنایی

میتونید تعداد ساعت ها، دوره ها و سرفصل های کمپ موشن ما رو با بقیه دوره های موجود مقایسه کنید تا به قیمت استثناییش پی ببرید :) .

با پرداخت قسطی، هواتون رو داریم!

امکان پرداخت هزینه کمپ به صورت ترمی وجود داره. علاوه بر اون شهریه هر ترم رو هم میتونید در دو قسط ( یکی قبل از شروع ترم و دومی در اواسط ترم) پرداخت کنید. البته پرداخت قسطی نه تنها هزینه بیشتری برای شما نداره، بلکه میتونید از 10% تخفیف هم استفاده کنید. بالاخره همه مون تو این شرایط باید هوای همدیگه رو داشته باشیم!


خروجی این دوره چی میتونه باشه ؟

مدرسین دوره
مرتضی مشهودی
مدرس افترافکت مقدماتی و پیشرفته، کارگردانی موشن ، سینما 4D و پلاگین هایی افترافکت
محبوبه کریمی نژاد
مدرس استاپ موشن و طراحی کاراکتر
حمیدرضا سلیمانی
مدرس دوره های برندینگ محصولات هنری در فضای مجازی و فریلنسینگ
شهریار بیرانوند
مدرس مبانی حرکت
حمید امینی
مدرس دوره ایلستریتو


اولین نفرنیستیدمن تو دوره فتوشاپ شرکت کردم راضیم بودم. با اینکه خودم قبلا با فتوشاپ کار کرده بودم و یه چیزایی بلد بودم اما این کلاس به نظرم خوب اومد. یه سری از ابزارها و میانبرها رو یاد گرفتم و سرعت عملم تو کارا بالاتر رفت و الان میتونم بگم حرفه ای شدم.

ارسلان محمدی

من خیلی وقت پیش سعی کردم افترافکت رو از اینترنت یاد بگیرم ولی همیشه به مشکل میخوردم. واسه همین برام به یه غول بزرگ تبدیل شده بود! اما الان افترافکت رو یه برنامه فوق العاده میدونم و عاشق کارمم. اگه به موشن علاقه دارین ازش نترسین

بهار فیاض

قبل از این دوره هیچی راجع سینما فوردی نمیدونستم فقط صرفا برای علاقه به موشن گرافیک تو این دوره شرکت کردم. بعد از این کلاس تونستم خیلی خوب از عهده ی کار کردن با این نرم افزار بربیام و کارهای خیلی خوبی رو ارائه بدم و رزومه!خودمو قوی تر کنم

شکوفه نوری

مرداد پارسال دوره موشن گرافیک رو شرکت کردم.این کلاس باعث شد بفهمم خیلی چیزا هست که در مورد موشن گرافیک نمیدونم. ولی تونستم خوب از پسش بر بیام . چون پروژه ی خوبی هم تحویل دادم به عنوان طراح موشن گرافیک توی اسکیلرن مشغول شدم .

حسین نویی

در آخر ثبت نام کنید


روش های ثبت نام توی کمپ جامع موشن گرافیک ماچند حالت کلی داره:

برای آشنایی بیشتر با کاربردها، مسیر یادگیری، موقعیت های شغلی و درآمدی و کمپ 8 ماهه "موشن گرافیک" هم حتما در همایش رایگان مسیر موشن گرافیک ما شرکت کنید. قراره 3 ساعتِ جذاب رو در دانشگاه شریف و همراه با مدرسین اسکیلرن باشیم تا هم اطلاعاتی درباره موشن گرافیک بدست بیاریم و هم دوره های مختلف کمپ رو بشناسیم. برای ثبت نام میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

با این روش میتونید از 20% تخفیف ویژه استفاده کنید و خیالتون از شرکت در کمپ 8 ماهه دانشگاه شریف و یک مسیر شغلی فوق العاده راحت باشه. مجموع هزینه دوره های این کمپ 10 میلیون و 230 هزار تومان هست که با این 20% تخفیف فقط 8 میلیون و 200 هزار تومانش رو پرداخت میکنید و بیش از 2 میلیون تومان رو مهمون مایید!

با این روش هنوز هم میتونید از 15% تخفیف برای ثبت نام هر ترم به صورت مجزا استفاده کنید. ترم 1 که شامل دوره های سواد بصری، مبانی حرکت، فتوشاپ، ایلاستریتور، طراحی دستی، افترافکت و کارگاه های کارگردانی و سناریونویسی میشه، هزینه 4 میلیون و 40 هزار تومانی داره که با تخفیف 15%، فقط باید 3 میلیون و 430 هزار تومان رو پرداخت کنید.
ترم 2 که شامل دوره های افترافکت پیشرفته، استاپ موشن، طراحی کاراکتر، قوانین کپی رایت در هنر و برندینگ در فضای مجازی میشه، هزینه 3 میلیون و 750 هزار تومانی داره که با تخفیف 15%، فقط باید 3 میلیون و 150 هزار تومان رو پرداخت کنید. ترم 3 که شامل دوره های سینما فوردی، پلاگین های افترافکت، آموزش فریلنسینگ، اصول قرارداد هنری میشه، هزینه 2 میلیون و 500 هزار تومانی داره که با تخفیف 15%، فقط باید 2 میلیون و 120 هزار تومان رو پرداخت کنید.

با این روش میتونید شهریه هر ترم رو در دو قسط مختلف ( قسط اول پیش از شروع ترم و قسط دوم در اواسط ترم) پرداخت کنید. مزیت این روش نسبت به روش چهارم (ثبت نام سه دوره و بیشتر) اینه که در این روش میتونید از دوره های رایگان ترم هم بهره مند شید.

اگه قصد دارید در سه دوره دلخواه از هر ترمی ( یا بیشتر) ثبت نام کنید هم ثبت نامتون 10% تخفیف داره. البته با این روش دیگه امکان استفاده از دوره های رایگان رو نخواهید داشت.برای ثبت نام کامل کمپ با 20% تخفیف و ثبت نام ترمی با 15% تخفیف، میتونید از لینک های زیر استفاده کنید. یا برای ثبت نام قسطی و دوره ای، میتونید یا با ما تماس بگیرید

فراموش نکنید که به همراه داشتن لپ تاپ تو این دوره ضروریه
ثبت نام کنید

ثبت نام کامل در کمپ با ۲۰ درصد تخفیف

ثبت نام در کمپ موشن

ثبت نام ترم اول

به صورت جداگانه

جمع هزینه دوره های ترم

۴,۰۴۰,۰۰۰ تومان


مبلغ نهایی با تخفیف ۱۵ درصد

۳,۴۳۰,۰۰۰تومان

ثبت نام ترم یک

ثبت نام ترم دوم

به صورت جداگانه

جمع هزینه دوره های ترم

۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان


مبلغ نهایی با تخفیف ۱۵ درصد

۳,۱۵۰,۰۰۰تومان

ثبت نام ترم دو

ثبت نام ترم سوم

به صورت جداگانه

جمع هزینه دوره های ترم

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان


مبلغ نهایی با تخفیف ۱۵ درصد

۲,۱۲۵,۰۰۰تومان

ثبت نام ترم سهبرای ثبت نام نیاز به راهنمایی دارید ؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها, ثبت نام یا هرسوال دیگه ای, میتونید از طریق راه های ارتباطی با مادر ارتباط باشید.