قراره روز جمعه 21 تیر از ساعت 16 تا 18 در دانشگاه صنعتی شریف دور هم جمع شیم و خیلی چیزا در مورد موشن گرافیک یاد بگیریم. این همایش کاملا رایگانه و مدرسان کمپ 8 ماهه مون قراره اطلاعات کاملی رو درباره موشن گرافیک، سبک های مختلفش، آشنایی با کاربردهای دوره های کمپ برای موفقیت در این رشته، روش های کسب درآمد ازش و … در اختیارمون بزارن.

حتما در این همایش شرکت کنید چون هم میتونید اطلاعات خوبی رو در مورد موشن گرافیک به دست بیارید که حتما به دردتون میخورن؛ و هم با اساتید و علاقه‌مندان به موشن گرافیک آشنا میشید که این ارتباطات در آینده خیلی جاها میتونن کمکتون کنن!

حالا اصلا موشن گرافیک چیه ؟ و چرا اینقدر پرطرفداره؟

جذابیت های موشن گرافیک
جذابیت های موشن گرافیک

موشن گرافیک یک مجموعه ای از تصاویر متحرک، وکتور، صدا و افکت های جذابه که اگه یک سناریوی جذاب برای اجراش داشته باشید، یکی از بهترین راه های ارتباط با مخاطب ها و تبلیغات میتونه باشه. چون میتونه به سادگی اطلاعات پیچیده رو منتقل کنه و به خوبی احساسات افراد رو درگیر کنه. به همین دلیل اکثر شرکت ها و سازمان ها به دنبال ساخت موشن گرافیک های خوب یا جذب و استخدام موشن گرافیست های حرفه ای هستن که همین موضوع، تولید موشن رو به یکی از پول‌سازترین شغل های روز دنیا تبدیل کرده!

کاربردهای موشن گرافیک چیه ؟ 

چرا موشن گرافیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست؟

همایش رایگان موشن گرافیک
همایش رایگان موشن گرافیک

به طور کلی ساخت موشن گرافیک یکی از جذاب ترین و فان ترین شغل های جهانه که نه تنها تو ایران درآمد خوبی داره، بلکه از طریق سایت های فریلنسینگ، میتونید درآمد دلاری فوق العاده ای هم داشته باشید.

پس اگه دنبال یک حرفه جذاب و پولساز هستید و خلاقیت بالایی هم دارید، حتما در این همایش رایگان شرکت کنید تا با مزایا، روش های یادگیری، مسیرهای شغلی و راه های کسب درآمد این هنر جذاب آشنا بشید.

پایان مهلت ثبت نام